Üya Ol Sende Kazan

logo

Sponsor Bağlantılar

Kategoriler

Yandex.Metrica
Bilgisayar 0 Yorum 7 Görüntülenme 2015-03-02 13:22:00
1- Eski iyidir bırakın öyle kalsın Bilgisayarınız size iyi bir hizmet sunabiliyor mu? Makinenizdeki yazılım tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu? Cevabınız evet ise her bir yazılımın en son sürümlerine ihtiyacınız olup olmadığını bir kez daha düşünün. Eğer yazılımları n sizdeki sürümleri işinizi doğru bir şekilde görüyorsa yeni sürümlerini edinmek için uğraşmanıza gerek yok. Yazılımların yeni sürü..
Bilgisayar 0 Yorum 34 Görüntülenme 2015-02-26 10:59:25
Kendi kendine olusan yeniden baslatmalar sisteminde kesinlikle bir sorunun habercisidir. Ama sorun ne? Bunun cevabi virüs, trojen, donanim problemi vs. gibi bir çok seçenek olabilir. Ben burada donanim ile ilgili kismini açiklayacagim.Bilgisayarim a sag tiklayalim. Özellikler e girelim. Oradan Gelismis e tiklayalim. Pencerenin alt tarafinda Baslangiç ve Kurtarma var. O bölümde ki Ayarlar a gireli..
Sağlık 0 Yorum 16 Görüntülenme 2015-02-22 23:36:42
Arpacık nedir? Arpacık, kirpik kökündeki enfeksiyon nedeniyle alt ya da üst göz kapağında oluşan, içi irin dolu, sızılı şişliktir. Bazı arpacıklar kendi kendine kuruyup yok olur; çoğu ise bir haftada patlar ve sızısı azalır. Belirtiler: • Göz kapağında kırmızı, ağrı uyandıran şişlik • Şişliğin ortasında içinin irin dolu olduğunu gösteren kabartı gelişmesi Ne yapmalı? • Bir parç..
Rastgele 0 Yorum 41 Görüntülenme 2015-02-19 15:26:54
Özgecan Aslan, Çağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü 1'nci sınıf öğrencisiydi. Mersin'de doğup büyüdü ve psikolog olmak istiyordu. Ailesi onu bu konuda destekledi. Özgecan okuduğu vakıf üniversitesinden yüzde 50 bursa kazanmasına karşın annesi Songül Aslan, kızının eğitimi için kendisine bir iş buldu. Özgecan'ın planları arasında yaz tatillerinde Kuzey Kıbrıs'ta bir hotelde çalı..